DZ014 Краток Bifold Паричник - Кина Benshang Увоз и извоз

DZ014 Краток Bifold Паричник

Краток опис:

Детали за производот: 1.Material: СТП 2.Measurements 12 * 9 * 1 см / 12 * 9.5 * 1cm 3. Внатрешна Детали: 3 слотови кредитна картичка, 2 законот прегради, 1 слика 4.Објектот no.:DZ014 служба: да се обезбеди OEM и ODM услуга, да додадете кориснички лого, за во парк точка, MOQ е 100 парчиња, за нов ред MOQ е 500 парчиња до 1000 ЕЕЗ.


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот:

  1.Material : СТП

  2.Measurements 12 * 9 * 1 см / 12 * 9.5 * 1cm

  3. Внатрешна Детали: 3 слотови кредитна картичка, 2 законот прегради, 1 слика

  4.Објектот no.:DZ014

   

  Услуги: да обезбеди  OEM ODM service, can add customized logo, for in stock item,MOQ is 100 pcs ,for new order MOQ is 500 pcs to 1000 pcs.


 • Претходно:
 • Следно: