KK006 Магијата Паричник - Кина Benshang Увоз и извоз

KK006 Магијата Паричник

Краток опис:

Детали за производот: 1.Material: СТП 2.Measurements: 10,5 * 7,5 * 0.7cm 3. Внатрешна Детали: 5 слотови кредитна картичка, 1 законот прегради, џеб патент 1, 4.Објектот no.:KK006 Услуга: се обезбеди ОЕМ и ODM услуга , да додадете кориснички лого, за во парк точка, MOQ е 100 парчиња, за нов ред MOQ е 500 парчиња до 1000 ЕЕЗ.


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот:

  1.Material : СТП

  2.Measurements: 10,5 * 7,5 * 0.7cm

  3. Внатрешна Детали: 5 слотови кредитна картичка, 1 законот прегради, џеб 1 патент,

  4.Објектот no.:KK006

   

  Услуги: да обезбеди  OEM ODM service, can add customized logo, for in stock item,MOQ is 100 pcs ,for new order MOQ is 500 pcs to 1000 pcs.


 • Претходно:
 • Следно: